Android Bootcamp-Day 4

Kocaeli University - Kabao─člu K├Ây├╝,─░zmit,Kocaeli Kocaeli, 41000 - View Map Kocaeli University
Fri, Mar 4, 1:00 PM (GMT+3)

Herkese merhaba­čśÇ GDSC Kocaeli olarak harika bir e─čitim serisiyle kar┼č─▒n─▒zda olmaktan mutluluk duyuyoruz­čĺźAndroid bootcamp ile kotlin temellerini kavray─▒p yeni yetkinlikler elde edece─čiz. Sen de kotlin ile mobil uygulama d├╝nyas─▒na giri┼č yapmak istersen mutlaka e─čitimimize kat─▒lmal─▒s─▒n­čÜÇ

About this event

Herkese merhaba­čśÇ GDSC Kocaeli olarak harika bir e─čitim serisiyle kar┼č─▒n─▒zda olmaktan mutluluk duyuyoruz­čĺźAndroid bootcamp ile kotlin temellerini kavray─▒p yeni yetkinlikler elde edece─čiz. Sen de kotlin ile mobil uygulama d├╝nyas─▒na giri┼č yapmak istersen mutlaka e─čitimimize kat─▒lmal─▒s─▒n­čÜÇ

Ôťů Android Bootcamp s├╝recinde; Android'i Kotlin ile ├Â─črenmenin yan─▒ s─▒ra Google Developer Profilimizi geli┼čtirece─čiz ve Android rozetleri toplayarak payla┼čma ┼čans─▒n─▒ yakalayaca─č─▒z.

Ôťů E─čitim s├╝recinde birbirimizden esinlenerek harika projeler ortaya ├ž─▒karabilece─čiz.

ÔťůE─čitim sonunda sertifika kazanaca─č─▒z.

ÔŁŚ Bootcamp'e kat─▒l─▒m y├╝zy├╝ze olacakt─▒r. Kat─▒l─▒m kontenjanla s─▒n─▒rl─▒d─▒r.

ÔŁŚ Bilgisayar─▒n─▒z─▒ yan─▒n─▒zda getirmeniz unutmay─▒n.

Speaker

When

Friday, Mar 4
1:00 PM - 5:00 PM (+03)

Where

Kocaeli University
Kabao─člu K├Ây├╝,─░zmit,Kocaeli Kocaeli41000

Organizer