Photoshop 101 Workshop

Hasan Kalyoncu University - Gaziantep, Türkiye

Merhaba Değerli Google DSC Topluluğu Üyeleri! 👋 Bu eğitim, Photoshop'u kullanmanın ötesine geçerek, sizleri sanatsal bir keşfe çıkaracak. Katılımınız, topluluğumuzun yaratıcılık seviyesini daha da zenginleştirecek. 🥰

Dec 27, 2023, 1:30 PM

3 RSVP'd

RSVP Now

Key Themes

AR / VRAccessibilityAndroidOpen Source

About this event

Merhaba Değerli Google DSC Topluluğu Üyeleri! 👋

Büyük bir heyecan ve yaratıcı enerjiyle dolu bir eğitime sizi davet etmekten mutluluk duyuyoruz: Temel Photoshop Eğitimi! 📸🖌️🎨

Bu eğitim, dijital dünyada iz bırakmak isteyen herkes için vazgeçilmez bir fırsat sunuyor. 💫 Photoshop, sadece fotoğraf düzenleme aracı olmanın ötesine geçerek, tasarımcıları ve yaratıcı zekalarını keşfetmeye çağırıyor. Eğitimimizde, Photoshop'un güçlü dünyasına giriş yapacak ve bu araçları ustaca kullanarak sanatınızı nasıl zenginleştirebileceğinizi keşfedeceksiniz. ☺️

Sizleri bekleyen keyifli deneyimlerden bazıları şunlar:

Yaratıcılığınıza Renk Katmak için: Photoshop'un renk paleti ve tonlama araçlarıyla tanışarak, resimlerinize duygu katma becerilerinizi geliştireceksiniz. 🎨

Çeşitli seçenekleri kullanarak: Kalem, fırça ve dolgu araçlarını deneyerek, kendinizi kısıtlamadan sanatınızı şekillendirme becerilerinizi geliştireceksiniz. 🖌️

Bu eğitim, Photoshop'u kullanmanın ötesine geçerek, sizleri sanatsal bir keşfe çıkaracak. Katılımınız, topluluğumuzun yaratıcılık seviyesini daha da zenginleştirecek. 🥰

Tarih/Saat: 27 Aralık/20.00

Yer: Google Meet ile Telekonferans

Bu etkinlikte bir araya gelerek, birbirimizden öğrenmenin ve yaratıcılığımızı birlikte geliştirmenin keyfini çıkaralım. 😋 Eğitimimize katılmanızı ve yaratıcılığınızı paylaşmanızı dört gözle bekliyoruz! 🚀

Saygılarımızla. 😌

https://forms.gle/sqz8syeLP5qMcaDw7

Speakers

• Satuk Buğra Malkoçoğlu

GDSC HKU

Core Team Member

• Büşra Yağcıoğlu

Google Developer Student Club

GDSC HKU Lead

Organizers

• Busra Yagcioglu

GDSC Lead