Java Eğitim Serisi

Hasan Kalyoncu University - Gaziantep, Türkiye

Java'ya Yolculuk Başlıyor! Merhabalar! Hasan Kalyoncu Üniversitesi Google Developer Student Clubs olarak, sizleri heyecan verici bir yolculuğa davet ediyoruz.Ulaş Gültekin ile 5 haftalık bir eğitim serisi sayesinde Java'nın temellerini öğrenmeye hazır mısınız? 🏆 Udemy Sertifikası: Eğitim serisini başarıyla tamamlayan her katılımcıya Udemy tarafından onaylı bir Java sertifikası verilecektir.

Mar 9, 5:00 PM – Apr 6, 6:00 PM

1 RSVP'd

RSVP Now

Key Themes

AccessibilityCompose CampGeminiGoogle AssistantWeb

About this event

Java'ya Yolculuk Başlıyor!

Merhabalar! Hasan Kalyoncu Üniversitesi Google Developer Student Clubs olarak, sizleri heyecan verici bir yolculuğa davet ediyoruz.Ulaş Gültekin ile 5 haftalık bir eğitim serisi sayesinde Java'nın temellerini öğrenmeye hazır mısınız?

🏆 Udemy Sertifikası: Eğitim serisini başarıyla tamamlayan her katılımcıya Udemy tarafından onaylı bir Java sertifikası verilecektir.

📅 Tarihler: 25 Şubat'tan itibaren 5 hafta boyunca her Pazar saat 20.00'da Google Meet'de buluşuyoruz.

🔍 Java'nın anahtar konularını kapsayan interaktif dersler ve pratik uygulamalarla Java'yı baştan sona keşfedeceğiz.

💡 Neden Katılmalısınız?: Java, günümüzün en yaygın kullanılan programlama dillerinden biri olarak kariyerinizde önemli bir adım olabilir. Bu eğitim serisiyle temel bilgileri edinerek yazılım dünyasına adım atabilirsiniz.

🎁 Sürpriz Ödüller: Katılımcılar arasında yapılacak çekilişlerle sürpriz ödüller kazanma şansı yakalayın!

Kayıt olmak için buraya tıklayın ve Java maceramıza siz de katılın!

https://forms.gle/YonVdAJk7K4ZTkxk6

Birlikte kodlayarak, birlikte öğrenelim! 🌟

Speaker

• Büşra Yağcıoğlu

Google Developer Student Club

GDSC HKU Lead

Organizers

• Busra Yagcioglu

GDSC Lead

• Yasin Güzel

Student

Contact Us